Duże lalki bobasy jak żywe do przytulania

 Lalki niemowlaczki od setek lat podbijają serca najmłodszych. Szczególnie dziewczynki uwielbiają takie lalki. Niektórzy chłopcy też potrafią się bawić w opiekuna dzidziusia. To wartość. Pomagamy wybrać dobrą lalkę na prezent.

Historia ujawnia nam, że marzenie o posiadaniu lalki zawsze istniało. Kiedyś tworzono lalki z gałganów, szmaciane lalki z rysowaną buzią lub drewniane. Dziadek wystrugał dla wnuczki. Byle nosić i przytulać do serca jak żywe dziecko. Nie bez powodu każda dziewczynka marzy o własnej lalce. Na pewno sama wybierze jej imię. To jej dziecko zwinięte w kocyk. Magiczna zabawa w naśladowanie rodziców. Mała dziewczynka też chce przytulać lalkę niemowlaczka, tak jak mama. Dzieci mają potrzebę mówić ciepłe słowa do lalki. Dziewczynki kochają także wozić lalę niemowlaka w wózeczku. A potem usypiać swojego dzidziusia otulając kocykiem. Byłam kiedyś małą dziewczynką to wiem :)

Dzieciaki naśladują swoich rodziców. Można zobaczyć, co u nas zaobserwowały. Będą naśladować nasze zachowania. Bywa wesoło.

 

  • nowość

Wybrane przez nas lalki hiszpańskie są przepiękne. Nawet dorośli mają czasami wątpliwości czy to na pewno lalka. Duże bobasy przyciągają wzrok, wywołują czułość i uśmiech. Niektóre lalki bobasy duże potrafią płakać i potrzebują smoczek. Inne się śmieją. Jeszcze inne mają nosidełko i różne akcesoria dla prawdziwych niemowląt. Duże lalki niemowlaki stroją się w kolorowe ubranka. Pozwalają się przebierać i długo czesać włosy. Lalka z długimi włosami jest ważna dla małej mamy. Wybieramy dla Was także lalki pachnące. Pachną trwale. Świat się zmienia, a lalki niemowlaki razem z nim.

Jak pięknie można bawić się w dom i rodzinę. Pamiętacie? Chyba wszyscy się w to bawiliśmy.

 

Duże lalki na prezent są odpowiednie?

 

Warto zapytać dziecko, o jakiej lalce marzy. Warto też zwrócić uwagę na wiek dziecka i wielkość lalki. W naszym sklepie znajdziesz różne, ładne lalki. Małe i bardzo duże. Lalki bobasy duże są jak prawdziwe niemowlaki. Najczęściej wybierane dziś są lalki bobasy z miękkim brzuszkiem. Lalki hiszpańskie cieszą się największym wzięciem. Pachną i są idealnie wykończone miękkim winylem. Często też klienci sięgają po lalki szmaciane. Mamy lalki z hiszpańskich wytwórni lalek z dumnymi tradycjami. Niektóre lalki płaczą, inne się śmieją. W naszym sklepie są także lalki Barbie. Mamy nawet pacynki szmaciane duże lalki. Te wyróżniają się magiczną mocą kreatywnej zabawy odgrywania ról i gry w teatrzyku. Wspierają rozwój dziecka znacząco lepiej.

Wybieramy lalki dobrej jakości. Spełniają one restrykcyjne europejskie normy bezpiecznych zabawek CE, EN71. Wszystkie lalki niemowlaki wykonane zostały z niezwykłą dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Lalki hiszpańskie są niezwykle piękne. Zobacz te lalki bobasy jak żywe z miękkim brzuszkiem.

 

Dlaczego lalki bobasy są ważne dla rozwoju dziecka?

Według terapeutów i pedagogów zabawa lalkami rozwija nasze dzieci. Rozwija się poczucie odpowiedzialności i opiekuńczości dzieci. Buduje się empatia w małym człowieku. Rozwój wyobraźni podczas zabawy z lalką niemowlaczek przenosi dziewczynkę w świat wyobraźni. Buduje także potrzebę troski, z jaką należy dbać o drugiego człowieka. Wspólna zabawa mamy z dzieckiem jest dobrą metodą przygotowania na posiadanie rodzeństwa. To może pomóc rozwiązać problem nowego dziecka w domu. Lalka niemowlaczek na pewno w tym pomoże.

Posiadamy także lalki z wyraźnie zaznaczoną płcią. Nie ma wątpliwości :) Jest lalka niemowlak chłopczyk i jest lalka dziewczynka. Są także takie lalki, które nie wskazują na płeć. Część lalek niemowlak nadaje się do kąpania w wannie. Dzieci mogą zabierać je do wody. Pozwólmy dziewczynkom spełniać ich marzenia o zabawie w dom. Wybierajmy dobrej jakości lalki. Dobrej jakości lalka niemowlak firmy Nines i Marina przetrwa długie lata. Czasami nawet przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Są przy tym niezwykle piękne. Te są najbardziej wartościowe :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl