Lalki dla dzieci stworzone do przytulania :)

 

Lalki od lat podbijają serca najmłodszych. Nie bez powodu każda dziewczynka marzy o własnej lalce. To magiczna zabawa. Mała dziewczynka też chce przytulać, nosić, wozić w wózeczku, kąpać tak jak mama. Wybrane przez nas lalki są jak żywe. Nawet dorośli mają czasami wątpliwości czy to na pewno lalka. Bobasy przyciągają wzrok, wywołują czułość i uśmiech. Niektóre lalki płaczą lub się śmieją. Inne mają smoczek, nosidełko i inne akcesoria dla prawdziwych niemowląt. Duże lalki stroją się w kolorowe ubranka. Pozwalają się przebierać i długo czesać włosy. Długie włosy u lalek są ważne dla małej mamy. Wybieramy dla Was także lale pachnące karmelowym budyniem. Jak pięknie można bawić się w dom i rodzinę. Pamiętacie? :)

Warto zapytać dziewczynkę o jakiej lalce marzy :) (więcej na dole strony)

Wybieramy lalki dobrej jakości i spełniające restrykcyjne europejskie normy bezpiecznych zabawek CE, EN 71. Wszystkie wykonane zostały 
z niezwykłą dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Są niezwykłe.

Według terapeutów i pedagogów zabawa lalkami rozwija nasze dzieci. Rozwija się poczucie odpowiedzialności i opiekuńczości dzieci. Buduje się empatia w małym człowieku. Rozwój wyobraźni podczas zabawy z lalką przenosi dziewczynkę w świat wyobraźni, ale pokazuje potrzebę troski z jaką należy dbać o drugiego człowieka. Zabawa z lalką bobasem jest również świetną metodą przygotowania dziecka na posiadanie rodzeństwa.

Posiadamy lalki z wyraźnie zaznaczoną płcią. Nie ma wątpliwości :) Jest lalka chłopczyk i jest lalka dziewczynka. Są także takie lalki, które nie wskazują płci. Część lalek nadaje się do kąpania. Dzieci mogą zabierać je do wanny. Pozwólmy dziewczynkom spełniać ich marzenia o zabawie w dom i wybierajmy dobrej jakości lalki. Te są jak żywe :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl