Produkt dnia
Mały rowerek składany na roczek 2w1 Grande mint -millymally
Mały rowerek składany na roczek 2w1 Grande mint -millymally

139,00 zł

Cena regularna: 159,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
szt.
Promocje
Malutki rowerek 3w1 Optimus red-millymally (Q1)
Malutki rowerek 3w1 Optimus red-millymally (Q1)

169,00 zł

Cena regularna: 184,00 zł

Najniższa cena: 184,00 zł
szt.
Pianinko interaktywne zwierzątka muzyczne-Fisher-price
Pianinko interaktywne zwierzątka muzyczne-Fisher-price

79,00 zł

Cena regularna: 95,00 zł

Najniższa cena: 95,00 zł
szt.
Mały rowerek składany na roczek 2w1 Grande mint -millymally
Mały rowerek składany na roczek 2w1 Grande mint -millymally

139,00 zł

Cena regularna: 159,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
szt.

Szmaciana lalka czy pacynka człowiek? Lalka pacynka.

A co jeśli połączymy obie zabawki? Powstanie kreatywna bajkowa postać, która przypomina człowieka. Pacynka lalka może udawać różnorodne postacie. Można naśladować postacie z bajek, charakterystyczne cechy człowieka lub po prostu mieć lalkę do przytulania. Taka lalka pacynka potrafi ruszać ustami lub rączkami co tworzy kreatywny spektakl. Każdą pacynkę można ożywić poruszając jej rączkami lub buzią za pomocą własnej dłoni. Taka lalka kukiełka staje się przyjacielem na długie lata. Za pomocą lalki pacynki dziecko może łatwiej komunikować swoje potrzeby. To przecież lalka powiedziała, a nie ja. To bywa ważne w rozwoju i terapii dzieci. Przywiązanie to takich lalek pacynek jest naprawdę duże. Nawet dorośli czasami zatrzymują swoje pacynki z dzieciństwa na zawsze. Szmaciana lalka, a tak dużo kreatywnej zabawy.

Pacynka człowiek to wyjątkowy prezent dla dziecka w wieku 1-99 :). Magiczny przedmiot traktowany z szacunkiem przez dziecięcych pedagogów i terapeutów. Pacynki na rękę mają duszę i magiczną moc. Mieszczą się w grupie zabawek dydaktycznych. Za ich pomocą dzieci łatwiej poznają świat emocji, teatru i kreatywnego tworzenia. Wyobraźnia i fantazja w wymyślaniu postaci nie zna granic.

 

 

 

 

Pacynki lalki i człowiek

Baba jaga pacynka czarownica 26 cm szmacianka-haba Baba jaga pacynka czarownica 26 cm szmacianka-haba
Producent: HABA
Cena:

99,00 zł

zobacz więcej

Warto wiedzieć co potrafi pacynka lalka i komu służy

Nauczyciele przedszkolni, terapeuci autyzmu, logopedzi wykorzystują z powodzeniem lalki pacynki w swojej pracy. Szmaciane pacynki to pomoc dydaktyczna najbardziej przyjazna dzieciom. Ćwiczenia logopedyczne są mniej krępujące i nudne :). Wielu terapeutów dziecięcych poleca pacynki do pracy z dziećmi dotkniętymi autyzmem. Maluszek łatwiej przyswaja treść, emocje i ćwiczenia. Maluszek łatwiej uczy się wierszyków ćwicząc wspólnie z pacynkową lalką skupienie i pamięć. Dziecko łatwiej utrzymuje kontakt wzrokowy z pacynką niż z człowiekiem. Dziwne, ale prawdziwe.

Takie edukacyjne zabawki rozwijają także sprawność manualną. Każda pacynka inspiruje do zabawy w teatrzyk w roli widza i aktora. Sprawdza się także w długiej, samodzielnej zabawie. Pacynka lalka ożywa w rączkach dziecka i zostaje obdarzona szczególną miłością i przywiązaniem.

Pacynki dziecko zabiera ze sobą wszędzie. Są unikalne, leciutkie i radosne. Można szmacianą pacynkę lalkę wozić w wózeczku i kłaść do łóżeczka. Można też rozśmieszać całą rodzinkę wykorzystując funkcję kukiełki i odgrywając różne twórcze role. Talent aktorski ma szansę na rozwój poprzez zabawę. Mnóstwo radości i zaskakujących momentów czeka Was dzięki takiej szmacianej pacynce o kształcie człowieka. Dzieci wiedzą jak wykorzystać magiczną moc pacynek.

 Co dają dziecku pacynki ?

Pacynka powodują, że dziecko bawi się radośnie, kreatywnie i mądrze. Nie ważne czy jest to zwierzątko, wełniana pacynka na rękę, czy szmaciana lalka poruszająca buzią. Maluch zaprzyjaźnia się z nowym przyjacielem, który zachowuje się jak żywy. Buduje się więź, która przetrwa lata. Niektórzy dorośli nadal mają swoje pacynki z dzieciństwa :). Podsumowując pacynki na rękę i na palce rozwijają nasze dzieci oraz pomagają:

 • bawić się kreatywnie i mądrze
 • ćwiczyć skupienie i sprawność manualną (motoryka mała)
 • uczyć się wierszyków, piosenek i ról
 • rozśmieszać dorosłych i wciągać do wspólnej zabawy w teatrzyk
 • rozwijać zdolności aktorskie
 • wprowadzać do świata bajkowej wyobraźni i nieograniczonej fantazji
 • rozwijać empatię i przywiązanie do ulubionej postaci własnoręcznie ożywianej w zabawie.

Nietypowe kształty naszych pacynek lalek czy kukiełek cieszą oczy. Jakość jest znakomita. Pacynka człowiek jest bardzo popularna. Dzieci je kochają i zabierają ze sobą wszędzie, ponieważ są lekkie, miłe w dotyku i trwałe. Część z nich wydaje dźwięki co jeszcze bardziej zaskakuje i łatwiej pozwala straszyć rówieśników, rodziców i dziadków. 

Nasze pacynki lalki człowiek - podsumowanie
 • Producent - firma rodzinna brytyjska
 • Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne, miękkie materiały
 • Trwałość na długie lata
 • Niewiarygodnie dobre odtworzenie postaci lub zwierzaka
 • różne rozmiary; także bardzo duże pacynki dla brzuchomówców
 • Można prać delikatnie i wciąż wyglądają jak nowe
 • Bezpieczne - posiadają certyfikaty EN71, CE, ASTM
 • Wysyłka w 24h 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl