Dlaczego pluszowe pacynki to mądry pomysł na prezent?

Czy to już jest moda? Czy dopiero początek nowego trendu i doceniania wartości zabaw z pacynkami? Nie ma znaczenia ponieważ bez nich świat wspólnych, domowych rozrywek pozbawiony byłby szalonej radości. Pluszowe pacynki w dobie informatyki dbają o naturalną dla człowieka, najzwyklejszą komunikację i bycie razem z uśmiechem na ustach. Według pedagogów pacynki są szczególnym rodzajem zabawki. Są niezbędne. Wzbogacają dziecko poprzez rozwój wyobraźni, twórcze skupienie na odgrywaniu roli oraz odkrywaniu własnych talentów. Dzieci gimnastykują mózg i małe rączki, a także uczą się budować uczucia i empatię.

Nasze pluszowe pacynki stają się przyjaciółmi dziecka na długie lata. To jest ich największa wartość w dobie milionów nietrwałych zabawek i gier. Zaufaj w naszą jakość. Starannie dobieramy bezpieczne, unikalne zabawki  wartościowych marek. (więcej na dole strony)

Pacynki na rękę i palec

 

 Dorośli też lubią pluszowe pacynki :)

Nie ważne czy rolę pacynkowego zwierzątka odgrywa dorosły czy dziecko. Ważne, że dzięki nim kwitnie komunikacja. Pacynka wszystkim w rodzinie służy. Poprawia humor i odstresowuje. Rodzice, dziadkowie z radością wygłupiają się jak za dawnych lat. I to jest wartość. Szczery śmiech zagości w domu, gwarantujemy. 

Nasze pluszowe pacynki stają się przyjaciółmi na długie lata :) i to jest ich największa wartość w dobie milionów nietrwałych zabawek. 

Nasze pacynki na rękę - podsumowanie

  • Producent - firma rodzinna z długą historią na rynku pacynek z UK
  • Wysoka jakość wykonania, nowoczesne materiały 
  • Trwałość na długie lata
  • Można delikatnie prać i wciąż wyglądają jak nowe
  • Bezpieczne dla  naszych dzieci - certyfikaty EN71, CE, ASTM są standardem
  • Wysyłamy w 24h w każdy dzień roboczy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl