Dlaczego pacynki na rękę i palec to ważna rzecz?

Czy to już jest moda na pacynki? Czy dopiero początek nowego trendu i doceniania zabaw z pluszowymi pacynkami? Dzieci je kochają. Ta magiczna zabawka ożywa w rączkach dziecka. Zwierzątka, lalki, straszaki, ptaki, dinozaury w różnych rozmiarach i kolorach są urocze. Bez takich zwierzątek na rękę świat zabaw dziecka byłby ubogi. Nic tak szybko nie wywołuje uśmiechu na twarzy dziecka. Pluszowe zwierzątka ożywają w rękach rodziców i dzieci. Pluszowe pacynki w dobie informatyki troszczą się o naturalną komunikację i bycie razem. Ich urok i wdzięk rozbawi maluszka i dorosłego człowieka. Magiczna moc pacynkowych stworów jest wysoko doceniana. Pacynka paluszkowa czy pacynka na rękę? Nie ma znaczenia. Ważne, że każda z nich pomaga w rozwoju dziecka. U nas znajdziesz różne wzory. Także duże i bardzo duże pacynki.

Według pedagogów i terapeutów dziecięcych pacynki są unikalnym rodzajem zabawki. To doceniane, wartościowe pomoce dydaktyczne. Wspierają nauczycieli i rodziców. Uzupełniają narzędzia pracy z dzieciakami. Są zalecane na wczesnym etapie rozwoju dziecka, ale nie tylko. Dorośli też je uwielbiają. Logopedia, terapia autyzmu, dobre przedszkole nie może się bez nich obejść. Mądry pomysł na prezent dla dziecka.

 

Pacynki na rękę i palec

Jak pluszowe pacynki na rękę i palec zmieniają świat rozwoju dziecka?

Wyobraź sobie, opowiadanie bajek z poruszającym się pluszowym zwierzątkiem na ręce. Taka wizualizacja pozwala dziecku lepiej uruchomiać wyobraźnię. Ważne są aspekty twórcze. Ważniejsze jednak skupienie uwagi dziecka na odgrywanej roli. Takie zabawki odkrywają dziecięce talenty aktorskie. Maluszek zaskoczy Was wiele razy. Ruszające się pluszowe zwierzątko gimnastykuje mózg i rączki dziecka. Uczą budować pozytywne emocje i empatię. Ułatwiają uczenie wierszyków i piosenek. To właśnie dlatego tak często wykorzystuje się pacynki w przedszkolach. Domowe teatrzyki na stałe powinny zagościć w życiu przedszkolaka.

Opowieści i bajeczki z morałem uczą odróżniać dobro od zła. Dzieci lepiej słuchają poleceń wydanych przez pacynki niż rodzica. Łatwiej uzyskasz swoje cele wychowawcze z taką pomocą. Sprawdź to :)

Pluszowe pacynki na rękę wykonane są z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Spełniają normy CE, EN 71, ASTM. Najczęściej są to pluszowe zwierzątka bardzo zbliżone do oryginału. Niektóre z nich poruszają buzią, a nawet językiem. Inne łapkami. Jeszcze inne wydają dźwięki. Wymiary pacynek od 10 cm do 89 cm. Wszystkie są cudownie miękkie, kolorowe i miłe w dotyku.

Nasze pluszowe zwierzątka stają się przyjaciółmi dziecka na długie lata. Służą do zabawy, kreatywnej twórczości, przytulania i spania. Pacynki maskotki to wartość w dobie milionów nietrwałych zabawek. Zaufaj w jakość The Puppet Company. Starannie dobieramy bezpieczne pluszaki wartościowych i najlepszych marek.

Dorośli też lubią pluszowe pacynki zwierzątka.

Nie ważne czy rolę zwierzątka odgrywa dorosły, czy dziecko. Ważne, że dzięki nim, kwitnie komunikacja. Pacynki służą wszystkim w rodzinie. Poprawiają humor i nastrój domownikom. Naturalnie uwalniają dziecięcą radość. Rodzice i dziadkowie z przyjemnością wygłupiają się jak za dawnych lat. I to jest prawdziwa wartość. Szczery śmiech zagości w Waszym domu. Korzyścią będzie zaraźliwy, radosny nastrój w zabawie z pacynkami. Jak często śmiejecie się wszyscy naraz i szczerze do łez? One w tym bardzo pomagają.

 
Podsumowanie:
 • Producent-The Puppet Company
 • Zabawka wspierająca i rozwojowa od 12 miesięcy
 • Pluszowe pacynki paluszkowe i na rękę
 • Wysoka jakość wykonania, nowoczesne materiały
 • Trwałość na długie lata
 • Można delikatnie prać i wciąż wyglądają jak nowe
 • Bezpieczne dla dzieci-certyfikaty EN71, CE, ASTM
 • Różne formy: zwierzątka, straszaki, skarpety, domki, dinozaury
 • Oryginalny pomysł na prezent na roczek i na prezent na osiemnastkę
 • Masz pytania? Dzwoń. Lubię rozmawiać o naszych pacynkach
 • Wysyłam w 24h w każdy dzień roboczy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl