Produkt dnia
Promocje

Gokarty na pedały. Nowa jakość zabawy dla dzieci.

Pojazd na pedały na czterech kołach. Zabawka do jeżdżenia dla dzieci. Bywa, że rower i hulajnoga już się znudziły. Nowe marzenie dzieci to gokarty na pedały. Może jeździło już na promenadzie nad morzem? Może widziało inne dzieci radośnie jeżdżące gokartami. Gokart to namiastka samochodu formuły 1. Jak o nim nie marzyć? Mali chłopcy je kochają. Dziewczynki też. Dlatego są już różowe gokarty. Duma z posiadania takiego pojazdu jest wielka :).

Zwróć uwagę: nowoczesne gokarty dobrej jakości rosną razem z dzieckiem. Kupujesz pojazd na wiele lat bo jest regulowany.

Kto pierwszy na mecie?! Znacie to :). Gokarty to dobra zabawa dla dzieci w każdym wieku. Już dwulatki znakomicie sobie radzą. To okazja na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Alejka w parku, chodnik pod domem mogą zamienić się w tor wyścigu. Ten czterokołowy pojazd na pedały napędzany jest siłą nóg. To doskonały sposób na trening kondycji młodego człowieka. 

Gokart wymusza na najmłodszych aktywne spędzanie wolnego czasu. To trening nóg i nie tylko. Dzieci z potrzebą ścigania się mają okazję rywalizować. Te, które nie lubią się ścigać, wybiorą spokojny rajd poznawczy. Jedni i drudzy ćwiczą koncentrację umysłu i motorykę ciała. Gokarty to zabawa i rozwój koordynacyjny w jednym. Takie ćwiczenia na pewno zaprocentują sprawnością dziecka w przyszłości. To pomysł na spożytkowanie energii w aktywny sposób.

Pamiętajmy jednak – bezpieczeństwo ponad wszystko! Kontrolujmy dzieci na pojazdach kołowych. Niech bawią się szczęśliwie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl